Stich Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3166416
11266
468
Engravings
XVIII. sz. Őrangyalt ábrázoló rézmetszetű szentkép, 10x16 cm
3161346
11267
468
Engravings
3167114
11268
468
Engravings
3166564
11269
468
Engravings
cca 1790 Szent Mihályt ábrázoló rézmetszetű szentkép 8x14 cm 3166407
11270
468
Engravings
XVIII. sz. Szt Józsefet ábrázoló rézmetszetű szentkép, 10x16 cm 3166517
11271
468
Engravings
A nagyszombati székesegyház szentképét ábrázoló rézkarc 16x11 cm 3161570
11272
468
Engravings
Napóleonról szóló könyvekből kivágott 25 db rézmetszet, vegyes állapotban 3147259
11273
468
Engravings
cca 1840 Shakespeare 5 db művét bemutató acélmetszet 8,5x14 cm
3161061
11274
468
Engravings
1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): A lőcsei Szűz Mária kegyszobor (Effigies B. Mariae Virg. visitantis in Monte Leuchovien. Dioec. Scepus). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kisebb folttal, lapszéli ázásnyommal, apró sarokhiánnyal, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.] 3108019
11275
468
100
Engravings
Rákóczi Ferenc olajnyomat, papír, kartonra kasírozva, sérült, jelzés nélkül, 68×55 cm 3106738
11276
468
Engravings
Bibliai és egyházi jelenetek. Rézmetszet, vászon, kartonra kasírozva. Foltos. Fakeretben. 12x45,5 cm.
2988294
11277
468
14000
Engravings
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen