Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 231
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3163799
22169
468
5500
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) modern virágmintás áttört karkötő, jelzett, h: 17-20 cm, nettó: 12,1 g
3163866
22170
468
Ezüst(Ag) masszív fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 36,5 cm, nettó: 15,1 g 3163854
22171
468
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 4,2 g 3167224
22172
468
8500
Ezüst (Ag) nyakék négy kék kővel, jelzett, bruttó: 10,5 g 3167212
22173
468
Ezüst (Ag) tenyésztett gyöngyös lánc (gyermek nyaklánc?), jelzett, bruttó: 7,1 g, h: 39 cm
3167219
22174
468
Ezüst (Ag) vastag nyaklánc, jelzett, 25 g, h: 57 cm
3161685
22175
468
Teaszűrő ezüst (Ag) kanál r jelzett 22 g. 13 cm 3161705
22176
468
Ezüst (Ag) cukorfogó kanál, jelzett 26 g 11 cm 3166189
22177
468
Medál, ezüst (Ag) szerelékkel, m: 3,5 cm
3161756
22178
468
15000
6 darabos mokkás kanál készlet, Ezüst (Ag) 1914-es ezüst Korona érmékből. aranyozott 64 g 10 cm 3161755
22179
468
26000
6 darabos kiskanál készlet, Ezüst (Ag) 1875-80-as ezüst florin érmékből. aranyozott 116 g 12 cm
3163887
22180
468
30000
14 K arany (Au) fülbevaló, 3-3 db holdkővel, jelzett, h: 1,8 cm, br: 2,38 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF