Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 231
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3163047
22037
468
120000
Jewellery and precious metal items
Női zsebóra, zománc és brill berakással, működő szerkezettel. XIX. sz. vége d: 36 mm 3100885
22038
468
100000
14k fehérarany (Au) új eljegyzési gyűrű gyémánt ékítéssel. Achtkant csiszolás, TCSi WS1 0,06 ct össz 0,12 ct m: 51 br 1,6 g tanúsítvánnyal
2998185
22039
468
100000
Arany (Au) 14K nyaklánc cirkónia díszítéssel, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 5,4 g
2946030
22040
468
120000
3010447
22041
468
85000
2946029
22042
468
80000
14k fehérarany (Au) gyűrű, brilekkel, jelzett, 0,12ct, 2,22 g, m: 55
3142936
22043
468
50000
Arany (Au) 14K kígyós gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,2 g 3087698
22044
468
65000
Gyémánt brilliáns csiszolással, 0,6 ct F-G, SI2
3142938
22045
468
48000
Arany (Au) 14K sokköves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,6 g
3106837
22046
468
50000
Antik kínai ezüst (Ag) szelence festettzománc díszítéssel 5x4x2,5 cm / Antique Chinese silver box with enamel ornament
3100889
22047
468
55000
Ezüst gyűrű tahiti gyönggyel, cirkóinával, jelzett m: 57 , 4,99 g
3142886
22048
468
38000
Arany (Au) 14K fekete köves gyűrű. jelzett, méret: 56, bruttó: 2,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen