Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 231
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159198
22073
468
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) bross, türkizzel, kis kőhiányokkal, jelzett bruttó: 8g
3162422
22074
468
2 db ezüst (Ag) villa és kanál. Jelzett, dianás, 66 g.17 cm 3159322
22075
468
Ezüst (Ag) hamutál és orosz érmék, össz 71 g
3167263
22076
468
7500
3 db különféle ezüst (Ag) nyaklánc medállal, jelzettek, össz. bruttó: 13 g 3159190
22077
468
Ezüst (Ag) ékszergarnitúra, (gyűrű m:62, fülbevaló pár) mohaacháttal ékítve, jelzett, bruttó: 21g
3159196
22078
468
Ezüst (Ag) nyakék, szintetikus kövekkel, jelzett, bruttó: 40g 3161677
22079
468
15000
6 db ezüst (Ag) kiskanál jelzett össz 83 g.
3161691
22080
468
26000
6 db ezüst (Ag) kiskanál készletben, jelzett 146 g
3163683
22081
468
6500
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 15 g 3167186
22082
468
Ezüst (Ag) rózsa bross, jelzett, 5 g, d: 25 mm 3167198
22083
468
4600
Ezüst (Ag) görög mintás, áttört szélű medál gyöngyház berakással, jelzett, bruttó: 8 g, d: 30 mm
3167194
22084
468
Ezüst (Ag) medál, közepén foglalat kő nélkül, jelzés nélkül, 6 g, 32x25 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen