22057. 468. Gelaufene Fernauktion Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
8 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) fűszertartó, jelzett, mesterjegyes, dianás jelzéssel, nettó 31 g hibátlan üvegbetéttel
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras