22055. 468. Gelaufene Fernauktion Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
10 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) fűszertartó, jelzett, mesterjegyes, dianás jelzéssel, nettó 46 g hibátlan üvegbetéttel
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras