22007.
468. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
380 000 HUF
1 027,03 EUR, 1 117,65 USD
Nagy tálca. Ezüst (Ag) masszív, jelzett, dianás, T.E. mesterjegyes, 1950 g 70x40 cm