https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 231
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3139923
22013
468
0
200000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst (Ag) kávés készlet. Jelzett, hat személyes, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott, nettó: 1110g
Das Lot is nicht erreichbar
2662522
22014
468
0
180000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
Das Lot is nicht erreichbar
3161879
22015
468
0
180000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Hat személyes süteményes készlet. Ezüst (Ag) mintás dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kések éle is ezüstből.. Jelzett 820 g. Korabeli, sérült aranyozott bőr dobozzal
Das Lot is nicht erreichbar
3067044
22016
468
0
130000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst (Ag) kínáló tálca. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, plasztikus rózsás peremmel 711 g 45x22 cm 2997786
22017
468
0
130000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103487
22018
468
0
120000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
Das Lot is nicht erreichbar
3133355
22019
468
0
120000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,32 ct, bruttó: 1 g
Das Lot is nicht erreichbar
3143155
22020
468
0
85000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst(Ag) kalapált kaspó, jelzett, m: 10,5 cm, d: 14,5 cm, nettó: 345 g
Das Lot is nicht erreichbar
2971149
22021
468
0
70000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g
Das Lot is nicht erreichbar
2887296
22022
468
0
75000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Eljegyzési karikagyűrű arany (Au) 14k gyémánttal m: 51 1,3 g
Das Lot is nicht erreichbar
3048974
22023
468
0
55000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst(Ag) négyszögletes lekerekített sarkú tálca, jelzett, 2,5×18 cm, nettó: 356 g 3161672
22024
468
0
75000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Négy személyes ezüst (Ag) süteményes villa és kés szett jelzett össz br 399 g. a kések éle is ezüst.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse