https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 234

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Antik fém hamuzó, gobelin berakással, közepén üveggel,. 12x10x7,5 cm
12451.

Antik fém hamuzó, gobelin berakással, közepén üveggel,. 12x10x7,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
C. Wide Strömma svéd design ón csésze 4 db Jelzett 4 cm
12452.

C. Wide Strömma svéd design ón csésze 4 db Jelzett 4 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm
12453.

Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
EUR
,
141,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Marokkói festett csontkép, csontberakásos üvegezett keretben, jó állapotban, 5x19 cm, kerettel 14,5x29 cm
12454.

Marokkói festett csontkép, csontberakásos üvegezett keretben, jó állapotban, 5x19 cm, kerettel 14,5x29 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Antik falikárpit, kis sérülésekkel, kopásokkal, 230x115 cm  .
12455.

Antik falikárpit, kis sérülésekkel, kopásokkal, 230x115 cm .

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Antik gyertyatartó, 5 ágú, ezüstözött fém, sérült, m: 21,5 cm
12456.

Antik gyertyatartó, 5 ágú, ezüstözött fém, sérült, m: 21,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Szarvasvadászat. Nagy méretű gobelin. Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 60x100 cm
12457.

Szarvasvadászat. Nagy méretű gobelin. Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 60x100 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.
12458.

Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
EUR
,
111,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Virágcsendélet. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban,30x10 cm.
12459.

Szabóné Tóth Hilda (?-?): Virágcsendélet. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban,30x10 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
EUR
,
94,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Teve nyereg. Fa,. réz veretekkel, figurális díszekkel, Egyiptom, XX: sz. Díszített bőr ülőpárnával, 52x33x40 cm
12460.

Teve nyereg. Fa,. réz veretekkel, figurális díszekkel, Egyiptom, XX: sz. Díszített bőr ülőpárnával, 52x33x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0
(Munkács), öntöttvas figurális antik gyertyatartó 1870 körül , m:23 cm Jelzés nélkül
12461.

(Munkács), öntöttvas figurális antik gyertyatartó 1870 körül , m:23 cm Jelzés nélkül

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Zeta 3894 írógép, kopottsággal, jó állapotban
12462.

Zeta 3894 írógép, kopottsággal, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
EUR
,
19,12
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse