https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 234
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3110662
12451
468
0
3000
Antique
Andere Sammelgebiete
Antik fém hamuzó, gobelin berakással, közepén üveggel,. 12x10x7,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3079790
12452
468
0
4200
Antique
Andere Sammelgebiete
C. Wide Strömma svéd design ón csésze 4 db Jelzett 4 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3024116
12453
468
0
48000
Antique
Andere Sammelgebiete
Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3071834
12454
468
0
6000
Antique
Andere Sammelgebiete
Marokkói festett csontkép, csontberakásos üvegezett keretben, jó állapotban, 5x19 cm, kerettel 14,5x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3012501
12455
468
0
30000
Antique
Andere Sammelgebiete
Antik falikárpit, kis sérülésekkel, kopásokkal, 230x115 cm
.
Das Lot is nicht erreichbar
2824220
12456
468
0
16000
Antique
Andere Sammelgebiete
Antik gyertyatartó, 5 ágú, ezüstözött fém, sérült, m: 21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2975413
12457
468
0
30000
Antique
Andere Sammelgebiete
Szarvasvadászat. Nagy méretű gobelin. Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 60x100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2801834
12458
468
0
38000
Antique
Andere Sammelgebiete
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2801835
12459
468
0
32000
Antique
Andere Sammelgebiete
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Virágcsendélet. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban,30x10 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3046343
12460
468
0
30000
Antique
Andere Sammelgebiete
Teve nyereg. Fa,. réz veretekkel, figurális díszekkel, Egyiptom, XX: sz. Díszített bőr ülőpárnával, 52x33x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3009512
12461
468
0
30000
Antique
Andere Sammelgebiete
(Munkács), öntöttvas figurális antik gyertyatartó 1870 körül , m:23 cm Jelzés nélkül
Das Lot is nicht erreichbar
3067462
12462
468
0
6500
Antique
Andere Sammelgebiete
Zeta 3894 írógép, kopottsággal, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse