Antik Zahl der Lose: 234
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3065424
12463
468
Antique
Nagy méretű keleti dísz kávés findzsa, kiöntő. kézzel készített, gazdagon díszített 60 cm
3009514
12464
468
22000
Antique
(Munkács), öntöttvas figurális antik díszműöntvény, 1870-1880 körül, Jelzés nélkül 20x18 cm
2926950
12465
468
11000
Antique
Japán öntöttvas füstölőtartó. Zománc mázzal. Figurális. 25 cm
3026066
12466
468
Antique
India, XX. sz., Váza. Bronz, gazdag zománcozott díszítéssel. Felső illesztése kissé deformált, m: 61 cm
2973048
12467
468
Antique
íróasztali készlet. 3 darabos Márvány, réz, pecsétnyomó feje lejár. Tolltartó 24 cm
3023135
12468
468
6500
Antique
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel
3029954
12469
468
Antique
2908754
12470
468
Antique
2795552
12471
468
Antique
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm 2977411
12472
468
Antique
Bőrdíszműves tükör, fali dísz. akasztó, és egyéb berendezési tárgyak. Tükör: d: 30 cm
3048060
12473
468
Antique
Groteszk japán fej. Fa,, festett gipsz, szőrrel. Sérülésekkel XX. sz. eleje / Vintage Japanese collectible head figure. 13 cm
3029946
12474
468
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen