Antik Zahl der Lose: 234
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2960233
12499
468
Antique
Tároló edény kauri kagyló díszítéssel rattan d: 26 cm, m: 24 cm 2887745
12500
468
Antique
2928080
12501
468
40000
Antique
Az 1873-ban alakult MÁVAG Önkéntes Tűzoltóság (Budapest, Golgota utca 6.) által rendszeresített tűzoltó mászóöv. Az övméret 3 db. bőrcsattal állítható. Az öv 115 cm hosszú, 12 cm széles, tartozéka a 11 cm átmérőjű karabiner. A 34 cm hosszú nyeles, vágó-és szúró fejű bontó balta vászon tokban az övhöz csatlakozik. / Vintage firemen belt and axe
2872980
12502
468
22000
Antique
Art deco tükör. Topolyafa, metszett tükör, a tükör némileg megfakult. Keret restaurált, szép állapotban 95x61 cm
2959213
12503
468
13000
Antique
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
2203664
12504
468
13000
Antique
2959926
12505
468
14000
Antique
3145842
12506
468
Antique
Ágyútöredék. Csendes-óceán partvidéke, XX.sz., korrodált bronz, d: 13,5 cm, m: 6 cm 2704559
12507
468
Antique
Ezüstözött nyelű süteményes készlet, jelzett, dobozban, egyik nyél, javításra szorul. 3146441
12508
468
Antique
Jugendstil bronz tükör. Nőalakos fogórésszel, tükör nélkül, m: 26 cm 3149392
12509
468
6500
Antique
Historizáló alakos gyufatartó. Réz, ón, 6,5x7 cm
3148619
12510
468
15000
Antique
Borotvatok. Alföld, 1851, faragott fa, sarjadó életfa motívumokkal, datált, monogramos, kopással, h: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen