12428.
468. Gelaufene Fernauktion
Antik
12 000 HUF
Fali szentkép - Szent Őrangyal ábrázolással. cca 19. sz. vége, kézzel festett kép "S: Angelus Custos" felirattal, körülötte klf vastagságú mintás fémfonal letűzések, üvegezett keretben, 10,5x9 cm