1962 és 1992 között készült felvételek Budapesten, a metró építkezéssel összefüggésben (városképek, járművek, földalatti felvételek), valamennyi datált, egy része jelzett, 13 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 10x15 cm és 9x12 cm között
1986 Budapest, a budavári sikló kocsik beemelése, az indító állomások építése, környezet rendezés, datált felvételek, 13 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 9x14 cm
cca 1928 Budapest, Tabán, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (15x21 cm) + 2 db kisebb kép más forrásokból, szintén modern nagyításban, 10x15 cm
cca 1970 Bp., úszó étterem a rakpart mellett, Fényes Tamás (1924-1990) fotóművész, fotóriporter felvétele, a hátoldalon pecséttel jelzett (Magyar Foto - Fényes Tamás), szélén kisebb sérülésekkel, 24x18 cm
cca 1965 Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter felvételei, a budapesti vidámpark régi hullámvasútjáról, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x10 cm