https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Budapest 150

Zahl der Lose: 49

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1934 Budapest, Tisza István szobor a Kossuth téren, 9×6 cm
18462.

1934 Budapest, Tisza István szobor a Kossuth téren, 9×6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1920 Budapest, fiatal pár, háttérben az Erzsébet híddal, ferrotípia, 4,5×6 cm
18463.

cca 1920 Budapest, fiatal pár, háttérben az Erzsébet híddal, ferrotípia, 4,5×6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1945 Bp., ideiglenes pontonhíd a felrobbantott Horthy Miklós híd (Petőfi híd) mellett, kartonra kasírozott fotó, sérüléssel, 17x11,5 cm
18464.

1945 Bp., ideiglenes pontonhíd a felrobbantott Horthy Miklós híd (Petőfi híd) mellett, kartonra kasírozott fotó, sérüléssel, 17x11,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Kopp Jenő: A háromszáz éves pesti Papnövelde. Budapest, 1948. Központi Papnevelő Intézet (Stephaneum ny.) 35 + [1] p. + 36 (LXXII) t. (fényképek). Folio. A borítót Jeges Ernő tervezte. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban, szép példány.
18465.

Kopp Jenő: A háromszáz éves pesti Papnövelde. Budapest, 1948. Központi Papnevelő Intézet (Stephaneum ny.) 35 + [1] p. + 36 (LXXII) t. (fényképek). Folio. A borítót Jeges Ernő tervezte. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban, szép példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Olvashatatlan jelzéssel: A Bombatér képe az 1876-ik évi árvíz tartama alatt (ma Batthyány tér, Bp.). Nyomat, papír, ceruzás jelzéssel, 15×20,5 cm
18466.

Olvashatatlan jelzéssel: A Bombatér képe az 1876-ik évi árvíz tartama alatt (ma Batthyány tér, Bp.). Nyomat, papír, ceruzás jelzéssel, 15×20,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1940 Truskovszky Dezső (1901-1968) vámfelügyelőtiszt, amatőr fotográfus és fotográfiai és helytörténeti szakíró Ismeretlen Budapest c. vetített képes előadásának kézirata 24 beírt oldalon + egy általa írt zenemű kottája
18467.

cca 1940 Truskovszky Dezső (1901-1968) vámfelügyelőtiszt, amatőr fotográfus és fotográfiai és helytörténeti szakíró Ismeretlen Budapest c. vetített képes előadásának kézirata 24 beírt oldalon + egy általa írt zenemű kottája

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
A Duna és Pest látképe a Budai Várból. Színezett fametszet, XIX. sz. vége körül, jelzés nélkül, a lap sarkai sérültek, 19,5x31 cm
18468.

A Duna és Pest látképe a Budai Várból. Színezett fametszet, XIX. sz. vége körül, jelzés nélkül, a lap sarkai sérültek, 19,5x31 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1880 Bp. I., Fő utca 17. szám alatti ház udvara, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozva, 14x10 cm
18469.

cca 1880 Bp. I., Fő utca 17. szám alatti ház udvara, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozva, 14x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1940 Budapest történeti és műemlékeinek valamint művészi városképeket kívánó helyei. 1:25 000 térkép 60x90 cm melléklet Buidapest Városfejleztési tervéhez Messik Géza - vitéz Becske Kálmán. Hajtva, hajtásnál szakadással
18470.

cca 1940 Budapest történeti és műemlékeinek valamint művészi városképeket kívánó helyei. 1:25 000 térkép 60x90 cm melléklet Buidapest Városfejleztési tervéhez Messik Géza - vitéz Becske Kálmán. Hajtva, hajtásnál szakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Gárdonyi Albert: Pest hatósági szervezetének kialakulása a Szlávy-féle statutumig. [Bp., 1942., Budapest Székesfőváros Házinyomdája], 14 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
18471.

Gárdonyi Albert: Pest hatósági szervezetének kialakulása a Szlávy-féle statutumig. [Bp., 1942., Budapest Székesfőváros Házinyomdája], 14 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Marczevicz Erzsébet A pesti Ferenciek-terének kútpályázata. Adatok a pesti szobrászat történetéhez a XIX. század elején. 10 képes ábrával. Budapest, 1931. Sárkány-Nyomda Rt. 59 + [1] p. + 10 t. (fényképek). Egyetlen kiadás. Marczevicz Erzsébet dolgozata a német befolyás szorításából kitörő XIX. század eleji szobrászat pesti törekvéseinek keretébe ágyazza értekezését. A felállítandó díszkút helyét a város akkor legszebbnek tartott terén, a Ferenciek terén jelölték ki. (A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének dolgozatai 12.) Fűzve, kiadói borítóban. Felvágatlan, szép példány.
18472.

Marczevicz Erzsébet A pesti Ferenciek-terének kútpályázata. Adatok a pesti szobrászat történetéhez a XIX. század elején. 10 képes ábrával. Budapest, 1931. Sárkány-Nyomda Rt. 59 + [1] p. + 10 t. (fényképek). Egyetlen kiadás. Marczevicz Erzsébet dolgozata a német befolyás szorításából kitörő XIX. század eleji szobrászat pesti törekvéseinek keretébe ágyazza értekezését. A felállítandó díszkút helyét a város akkor legszebbnek tartott terén, a Ferenciek terén jelölték ki. (A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének dolgozatai 12.) Fűzve, kiadói borítóban. Felvágatlan, szép példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Légát Tibor - Zsigmond Gábor: Közlekedik a székesfőváros. Ferenc József híd - Horthy körtér - Rákosi művek. Bp., 2014, Libri. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18473.

Légát Tibor - Zsigmond Gábor: Közlekedik a székesfőváros. Ferenc József híd - Horthy körtér - Rákosi művek. Bp., 2014, Libri. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse