18171. 468. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 400 HUF
0 HUF
1948 Méhészeti Közlöny, az Erdélyrészi Méhész Egyesület szaklapja, 63. évf. 6. és 8-9. sz. (2 db), Kolozsvár, 1948. jún.-szept. Tűzött papírkötés, sérülésekkel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras