Közti-Horváth József, Dr.: Proletárok megváltása - XI. Pius Pápa ,,Quadragesimo anno..." kezdetű körleveléről.
Bp., (1936.) Actio Catholica. 48 p. Tűzve. A mű szerepel a háború után szovjetellenes és fasiszta betiltott művek listáján.
1937-1941 Kláver missziós-naptár. Az afrikai missziók ismertetésére kiadja a Kláver Szent Péter Társulat. (5 db egy kötetben). Félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
1937-1941 Jövőnk - Keresztényszociálista évkönyv egybekötve. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben. + Dvihally Géza: Beszámoló jelentés a keresztényszociálista bánya- és kohómunkások Országos Szövetségének 1923-24. évi működéséről és az 1925. évi május hó 25-én tartott II. Országos Kongresszusról. Sérült lapszélekkel.
1938 A Búvár c. tudományos folyóirat teljes évfolyama, IV. évf. 1-12. sz., 1938. január-december. Felelős szerk. és kiadó: Dr. Cavallier József. Bp., Franklin-Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
1938 [Felvidék visszacsatolása ] Szolnok megyei város képviselőtestületének 1938. évi november hó 5. napján tartott díszközgyűléséről készült jegyzőkönyv. 13p. Hajtva
1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága (Korda Rt.-ny.), 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, gerincen apró sérüléssekel, borítón apró foltokkal és szakadásookal, részben foltos lapokkal, egyik lapon szakadással.