https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 327
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2700656
18126
468
0
1200
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p.
Das Lot is nicht erreichbar
3129434
18127
468
0
55000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1940 Horthy Miklós kormányzó portréja, Mihálovits Miklós festménye nyomán, Stádium fotooffset, restaurált, 67×45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2829384
18128
468
0
7000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1940 Magyar Királyi Belügyminisztérium személyzeti beosztása, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, 63x74 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3085808
18129
468
0
1400
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1940 Idősebb Kodolányi Gyula köszönőkártyája, kis sérüléssel
Das Lot is nicht erreichbar
3101916
18130
468
0
3800
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
cca 1940 Haidekker Sándor gyárának és a környéknek (Bp., Fogarasi út 56-58) helyszínrajza. 90x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3106213
18131
468
0
3200
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1940-41 Halácsy Dezső: A béke szentelésének nyomdokain c. könyvének hírlapi kritikái. Aranyozott egészvászon kötésben, 10 táblán az újságok logóival. 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3081009
18132
468
0
2200
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1940-1943? A Pénztári Orvosok Lapja nevű havilap, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének I. évf. 1-7. sz. teljes évfolyam. + II. évf. 1-12 sz.teljes évfolyam. + III. évf. 1 sz. Szerk.: Borbély Mihály. + További 24 szám, de évszám és egyéb jelölés nélkül. Ezek hiányosak. Átkötött félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
3165072
18133
468
0
4000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1940-1944 Délibáb c. színházi folyóirat 10 db száma, a címlapokon Somogyi Erzsi, Szeleczky Zita, Honthy Hanna, stb. Vegyes állapotban. 2908194
18134
468
0
1600
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1940 Ranschburg Gusztáv Antiquar Könyvkereskedésének 151. számú antiquar könyvkatalógusa, szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
3167617
18135
468
0
2000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1940 A ,,Jóestét!" történelmi emléklapja. Kolozsvár visszatér, 1940. szept. 11. Walter Gyula: A szent nyomorék himnusza. Hajtva, kissé viseltes állapotban, foltos, javított, 31x20,5 cm 3085727
18136
468
0
1600
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
Gabriel Asztrik: Magyarországi Sándor mester a középkori Sorbonne tanára. Bp., 1941. papírborítóval 21 p.
Das Lot is nicht erreichbar
3144428
18137
468
0
2000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1941 Kassa, Rákóczi városa. Idegenforgalmi ismertető. Nyomta és kiadja: ,,Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet Kassán. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ázásnyomokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse