Drucksachen Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3136544
18260
468
2200
Printed Materials
Mátyás templom nyomat. papír, nyomat, 59x78 cm, keretezett, kereten kis sérülés, üvegezett.
3103924
18261
468
2200
Printed Materials
3103921
18262
468
2200
Printed Materials
Pest, rakplacz. Modern nyomat (régi metszet után), papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x23 cm
3144418
18263
468
Printed Materials
A Pesti Magyar Színház. Nyomat, papír. XX. sz. 15x22 cm. Üvegezett fakeretben.
3081566
18264
468
Printed Materials
3129336
18265
468
Printed Materials
Vegyes, régi és modern utazási, idegenforgalmi tájékoztatók, képes leporellók, össz. 8 db, főként Olaszország (Velence, Nápoly, stb.) + egy Dániát bemutató kiadvány. Vegyes állapotban.
3150162
18266
468
Printed Materials
3168106
18267
468
Printed Materials
2 db régi francia menükártya, színes illusztrációkkal, reklámokkal, kitöltetlenek, az egyiken kis szakadással, kissé foltos, 27x19 cm 3168091
18268
468
Printed Materials
Régi, díszes, angol nyelvű üdvözlőkártyák, össz. 12 db
3168194
18269
468
Printed Materials
Vegyes idegenforgalmi, turisztikai kiadványok és prospektusok, közte több romániai
3136497
18270
468
Printed Materials
Budapest látképe. Nyomat, 29x46 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. dekoratív
3136546
18271
468
Printed Materials
Csontváry nyomat. papír, nyomat, 54x77 cm. keretezett, üvegezett, kis sérüléssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF