Drucksachen

Zahl der Lose: 327

1907-1908 Szövetségi Értesítő, az Országos Katolikus Szövetség hivatalos lapjának egybekötött számai, 2 kötet: I. évf. 5-12. sz. + II. évf. 1-3. sz. Szerk.: Szentiványi Károly. Félvászon-kötésben, a lapokon helyenként sérülésekkel.
18018.

Rufpreis:
1 000 HUF
1907-1928 A Századunk. Társadalomtudományi szemle. szerk: Vámbéry Rusztem és Varró József. 10 db szórvány száma + 1933 Társadalmi szemle III. évf. I. szám. A számok vegyes állapotba, egy borító félig hiányzik.
18019.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1908 Nagykőrös város kávémérés, vendéglő, fogadó működésére vonatkozó szabályrendelet 8 p.
18020.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1908-10 Magyar Shakespeare-Tár össz. 6 db száma: I. kötet, 3. és 4. füzet, III. kötet 3. füzet (4 db). Kiadói papírkötés, felvágatlan példányok, részben sérült gerinccel és kissé foltos borítóval.
18021.

Rufpreis:
3 000 HUF
1908 A Keszthelyvidéki Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság IV. évi jelentése (1907)
18022.

Rufpreis:
2 000 HUF
1908 Az Állatorvosi Lapok XXXI. évf. 40. szám. Sok reklámmal
18023.

Rufpreis:
1 600 HUF
1908 Az Igaz szó c. keresztény szocialista politikai lap V. évfolyama bekötve. Lapok jó állapotban, borító lejár.
18024.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1909 Kiskunsági híradó külön kiadása Kossuth múzeum 25 éve. XII. évf 11. szám. március 15.
18025.

Rufpreis:
3 000 HUF
1909 Marosvásárhely, a Koronás Takarék Szövetkezet zárszámadása az 1908. üzletévről, hajtott
18026.

Rufpreis:
3 000 HUF
1909 A Verseczi Országos borászati kongresszus programja 4 p
18027.

Rufpreis:
4 000 HUF
1909-1908-1909 Háztartás. XV. évf. 1 (505) - 39 (539.) számok, 1909. jan.1-dec .10. Hozzákötve: XIV. évf. 36. (504) sz. + A Háztartás 1908. évi karácsonyi melléklete. + 1909 A Magyar Hölgykoszorú hivatalos közlönye. I. évf. 1. - 6. számok. 1909. jan. 20. - márc. 1. + 1 szám. (Körbevágták, hiányzik a dátum, és a többi adat. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró lappal, sérült, és sérült, hiányos, vagy hiányzó lapokkal, kivágásokkal.
18028.

Rufpreis:
3 000 HUF
Drucke des XV und XVI Jahrhunderts, darunter einige spätere. Rara, Curiosa, Holzschnitt- und Kupferstich-Werke, Turcica, Manuscripte, Italienische Literatur... München, 1909. Lentnersche n Buchhandlung. 153p számos szövegközti illusztrációval papírkötésben
18029.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen