Drucksachen Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3121757
18066
468
Printed Materials
1928 A Magyar Hiszekegyet terjesztő Országos Bizottság körlevele valamint a Magyar Hiszekegy, szakadásokkal 2647028
18067
468
Printed Materials
3168167
18068
468
Printed Materials
1929 Szegedi Szemle városfejlesztési hetilap II. évf. 33. (68.) sz., 1929. okt. 21., 16 p.
3081848
18069
468
Printed Materials
1929 A Református diákmozgalom c. folyóirat 19 db száma. VI-VII. évfolyam.
3129089
18070
468
Printed Materials
cca 1930 Franklin-Társulat, karácsonyi ajándékkönyvek jegyzéke, kissé foltos, 12 p. + 1934 Révai tavaszi alkalmi könyvvására, 4 p.
3164563
18071
468
Printed Materials
cca 1930 Kohn Imre reklámos naptár, sérüléssel, 16x10 cm
3149513
18072
468
Printed Materials
cca 1930-1940 Giulia vidéke. Elbűvölő tájak tündérországa. Strandok, hegyek, barlangok. Olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, magyar nyelven. Kissé sérült, a füzettől különvált borítóval.
3063812
18073
468
Printed Materials
cca 1930 Howard Spring: Tövis és borostyán, Hungária kiadás szórólap. 19,5x13 cm, sh.
3148654
18074
468
Printed Materials
3167009
18075
468
Printed Materials
Dr. Kogutowicz Károly polgári iskolai atlasza. 1930, kis szakadásoknak, borító elvált
3024773
18076
468
Printed Materials
cca 1930 3 db Szarvari iskolai értesítő
3162417
18077
468
Printed Materials
cca 1930-35 Képes Pesti Hírlap 3 db szórványszáma, egyiken Horthy Miklós kormányzóval a címlapon, lapszéli kisebb szakadásokkal, hiányos
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen