5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
cca 1928-42 vegyes újság tétel, össz. 9 db, közte Tempo magyar kiadásának 4 lapszáma II. világháborús képekkel, közte 1. és 2. sz, kisebb sérülésekkel, szakadással