cca 1880-90 össz. 3 db keményhátú gyerek portré fotó: 2 db Dunky Fivérek/Kolozsvár műterméből és 1 db Koller Károly tanár budapesti műterméből, 11x6,5 cm
cca 1865 Fiatal hölgy portréja, hátoldalán dedikált (Zorimba Jozefin zongoraművésznő?) keményhátú fotó Auerbach és Kozmata aradi műterméből, kissé kopott, 10,5x6 cm
cca 1870 Kislány portréja zongora mellett, hátoldalán nevesített és datált keményhátú fotó Auerbach és Wargha aradi műterméből, kisebb folttal, 10x6 cm
cca 1860-70 Férfi 4 db dombornyomott portréja különböző szemszögekből egy fényképen, keményhátú fotó J. Springer (Freiwaldau, Gräfenberg & Karlsbrunn) műterméből, fotótörténeti ritkaság, 10,5×6 cm
cca 1880 Gyerekportré, keményhátú fotó Veress Ferenc (1832-1916) kolozsvári műterméből, hátoldalon "Veress Ferenc fénykép műterméből országos musem Kolozsvárt", 10,5×6 cm