Orrin Keepnews - Bill Grauer, Jr.: A Pictorial History of Jazz. People and Places from New Orleans to the Sixties. New York, 1981, Bonanza Books. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
William P. Gottlieb: The Golden Age of Jazz. Text and Photographs by - - . New York, 1979, Simon and Schuster. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Forrai Miklós: A karvezető. Csiky Gyula rajzaival. Bp., 1941, Magyar Kórus, 127+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.
Kelemen Terézia - Margitay Zoltán: Az operettkirály. Lehár Ferenc életútja. Szerk.: Galo Vilmos. Pro Museum Könyvek 4. Komárom, 2020., Pro Museum. Megjelent Lehár Ferenc születésének 150. évfordulójára. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban!