17707.
468. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Az Új Idők nótáskönyve. Bp., 1933, Új Idők. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.