17702.
468. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1890-1990 Vegyes kotta tétel, össz. 11 db, közte Beethoven: Symphonie No. 3; Lehár Ferenc: Cigányszerelem (Zigeunerliebe), A víg özvegy; stb. Változó állapotban, sérülésekkel.