Hugo Riemanns Musik-Lexikon. Berlin és Lipcse, 1916, Max Hesse. Nyolcadik, teljesen átdolgozott kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőrkötésben, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos.
Vegyes kotta tétel, 4 db: Mozart Sonaten (x2); Schubert Kompositionen, Schubert Sonaten. Leipzig, én., Edition Peters. Félvászon-kötések, valamint egy egészvászon-kötés, két kötet javított gerincekkel, egy kötetben kijáró lapokkal, kissé kopott borítókkal, egy kötet kissé sérült gerinccel.
A Metro együttes zenekari portréja, hangszerek nélkül. Készült 1970-ben, a zenekar második klasszikus felállásában: Brunner Győző, Frenreisz Károly, Sztevanovity Dusán, Sztevanovity Zorán, Fogarasi János. Ismeretlen művész alkotása.
Vintázs, ezüst nagyítású felvétel, mérete: 238x177 mm egy 242x182 mm méretű kartonlapra ragasztva.
Az 1961-ben megalakult Metro együttes legnagyobb sikereit számos tagcsere után, 1970-1972-ben aratta. Fényképünk a zenekart második klasszikus felállásában mutatja be. Tagok: Brunner Győző (dob), Frenreisz Károly (basszusgitár, szaxofon), Sztevanovity Dusán (ritmusgitár), Sztevanovity Zorán (ének, gitár), Fogarasi János (billentyű, ügynöki jelentések). A zenekarvezető Zorán előtéri hangsúlyos szereplése a fotón mindenképpen érthető, mellette a zenekarhoz frissen csatlakozott Fogarasi János billentyűs látható. Bár Fogarasi János csupán egy évig, 1970-1971 során volt a zenekar tagja, jó kapcsolatai miatt neki köszönhető a magyar könnyűzene első koncertalbumának, az ,,Egy este a Metro klubban..." című albumnak szokatlanul jó minőségű felvétele és kiadása. Egy évvel később Fogarasi János visszatért a jazz világába, Frenreisz Károly pedig a Locomotiv GT-be távozott, az együttes 1972-ben feloszlott.
Jó állapotú fotó.
Tíz éves a Neoprimitív. (Szöveg: Földes Péter és a Neoprimitív.)
(Budapest, 1985). MKKE KISZ-bizottsága (ny.n.) [64] p.
Készült a Neoprimitív együttes tízéves jubileumi koncertje alkalmából, 2000 példányban. Oldalszámozáson belül szövegközti fényképpel és grafikával. A rajzok Szűcs Édua grafikusművész munkái.
Fűzve, illusztrált, színes kiadói borítóban. Jó példány. Ritka.