Plakat

Zahl der Lose: 105

1900 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye gazdasági egyesülete. Szarvasmarha vásár Hirdetmény. 42x34 cm
18315.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1907 Magyarországi Munkások Rokkant- és Nyugdíjegyletének illusztrált plakátja, hajtott, szakadással, 102×70 cm
18316.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
1927 Metropolis német némafilm reklámplakátja, Fritz Lang filmje, restaurált, vászonra kasírozva, 127×94 cm
18317.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
cca 1930 Del-Ka cipőreklám plakátja, német nyelven, restaurált, vászonra kasírozva, 127×94 cm
18318.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Anthony Adverse. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1937. Fredric March és Olivia de Havilland szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián balra fent. Kuti és Csertyánszky Nyomda. Warner Brothers. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel. 95×31,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Anthony Adverse, lithograph on paper, slightly damaged on the edges.
18319.

Anthony Adverse. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1937. Fredric March és Olivia de Havilland szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián balra fent. Kuti és Csertyánszky Nyomda. Warner Brothers. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel. 95×31,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Anthony Adverse", lithograph on paper, slightly damaged on the edges.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel, lap teteje foltos. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Wells Fargo from 1938, lithograph on paper, slightly damaged.
18320.

Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel, lap teteje foltos. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Wells Fargo" from 1938, lithograph on paper, slightly damaged.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Veszedelmes életkor, 1938. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Huguette Duflos és Jean Pierre Aumont szereplésével. Csak felnőtteknek. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Hajtásnyomokkal, sérült, kissé foltos. 97×31 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie Maman Colibri, lithograph on paper, damaged.
18321.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
1939 MOVE és Turul ünnepély, Nagykőrös plakát 47x56 cm Hajtva
18322.

Rufpreis:
5 000 HUF
A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetejénés alján szakadáokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial The Call of the Savage from 1935, lithograph on paper, damaged.
18323.

A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetejénés alján szakadáokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, damaged.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
18324.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
cca 1940 Thalia színház nagy méretű színházi plakát 62x48 cm
18325.

Rufpreis:
5 000 HUF
18326.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen