18317. 468. Gelaufene Fernauktion Plakat
100 000 HUF
0 HUF
1927 Metropolis német némafilm reklámplakátja, Fritz Lang filmje, restaurált, vászonra kasírozva, 127×94 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras