18318.
468. Gelaufene Fernauktion
Plakat
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
cca 1930 Del-Ka cipőreklám plakátja, német nyelven, restaurált, vászonra kasírozva, 127×94 cm