Schiffe Plattensee Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3168184
17410
468
Ships Balaton
1917 Hajóstiszt jubileumi emlékéremmel, fotó, a hátoldalon feliratozva, 8x6 cm
3161945
17411
468
Ships Balaton
cca. 1870 Seewesen (Tengeri hajózás), Brockhaus in Leipzig (Lipcse). . Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. kis sérüléssel. / Steel engraving, framed, 21,4 x 29,5 cm
2964218
17412
468
Ships Balaton
Donau Lloyd Aktiengesellschaft und ihre Unternehmungen. 1920-1922. Bp.-Wien, 1922., Centralbureau Budapest, (L. & F. Weiss-ny.), 23+1 p. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói szecessziós illusztrált papírkötés, litografált (jelzett a nyomaton: Teuchert 922), elülső borítóval, foltos. 3147125
17413
468
Ships Balaton
cca 1900 Balatonpart háttérben a Badacsonnyal fotó 12x9 cm
3083343
17414
468
Ships Balaton
Szabó László: A cattaroi "Catenák" eredete. Bp., 1915, "Élet", 8 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
2638814
17415
468
Ships Balaton
1928 A Kecskemét hajó sérüléséről készült 2 db fotó 16x12 cm
2812599
17416
468
Ships Balaton
1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm
2641845
17417
468
26000
Ships Balaton
Régi hajós mérő eszköz, házi készítésű, fára kasírozott Balaton térképpel.
3140828
17418
468
Ships Balaton
cca 1910 A Balaton-felvidék térképe. Tihannyal 44x38 cm Hajtva
3167420
17419
468
Ships Balaton
cca 1950 7 db magyar hotelcímke, bőröndcímke, gyufa balatoni szállókból: Balatonfüred, Tihany, Balatonalmádi 3159682
17420
468
Ships Balaton
Balaton poszter, nyomat, papír, Tó-retró kiadása, XXI. sz., feltekerve, 60x40 cm
3160483
17421
468
Ships Balaton
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen