12678.
468. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Kopcsányi Ottó (1933-): Napisten Bronz plasztika. címkével jelzett 12x6,5 cm Fa keretben 24x18 cm