Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3123486
12688
468
34000
Sculptures, statuettes, plaques
Sződy Szilárd (1878-1939): Férfi büszt. Bronz, jelzett, fa talapzaton, m: 15,5 cm
2864544
12689
468
cca 1900-as évek eleje Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű/ relief, hátoldalán a Tolnai Világlap ajándéka felirattal, öntöttvas, falra akasztható, kopott, 34x34 cm
2814962
12690
468
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király. Plakett. Ólom, kopott, d: 11 cm 2991998
12691
468
9500
KJ. jelzéssel: Kerényi Jenő?: Botond. Patinázott fém, javított, . Márvány alapon 27 cm Jelzett 3012550
12692
468
Turul madár bronzírozott réz szobor. M: 25 cm 3110692
12693
468
26000
2760100
12694
468
500
Madár család faragott keményfa szobor 27 cm 2735756
12695
468
15000
Kiss László René: "Spartacus". Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm
2651669
12696
468
2854818
12697
468
28000
1993 Mao Ce-tung szobor, jó állapotban, m: 23 cm
2914500
12698
468
34000
Ágaskodó ló figura, tömör bronz, tüziaranyozott, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 26,5 cm
2928496
12699
468
Fém unikornis szobor, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen