Uhren Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3147540
12803
468
Watches
Weimar falióra, kvarc, 21x21 cm
2949261
12804
468
Watches
Leijona Sapphire dátumkijelzős elegáns férfi karóra, díszdobozban. Működik, kvarc, karcmentes, aranyozott fém szíjjal, d: 35 mm 2955556
12805
468
30000
Watches
3143857
12806
468
30000
Watches
Falióra. Ingajáratos, felesütös szerkezettel. XIX. sz. festett porcelán számlappal. zománc és réz ingával, faragott fa tokkal, tok jó állapotban, egy részt vissza kell ragasztani, ütő mechanika működik, az óra szerkezet javításra szorul 100 cm
3145289
12807
468
Watches
Antik német vekkeróra, jelzéssel, nem működik, kopással, m: 13,5 cm
3145288
12808
468
Watches
Junghans asztali óra gyertyatartóval, bronz, réz, felhúzóhiánnyal, pótlással, kopással, 16x9x22 cm 3148898
12809
468
2200
Watches
Seiko modern falióra 26x33 cm 3147896
12810
468
Watches
Kienzle horoszkópos asztali óra. Réz házzal, működő, jó állapotban 14 cm 2961897
12811
468
Watches
3 db új állapotú női karóra Versay svájci, Gucci és Chanel replikák. eredeti dobozukban. 3140960
12812
468
24000
Watches
Fiorucci "The Roulette Watch" karóra pár. cca 1980, kvarc, pereménél pörgethető rolulette kerék résszel, 1 darab bőr szíjjal, díszdobozban, jó állapotban.
2953654
12813
468
Watches
3094043
12814
468
Watches
Königszeit férfi öltönyóra. Kvarc szerkezettel, új állapotban, dobozával 25x46 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen