Uhren Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159360
12875
468
140000
Watches
Omega Seamaster vintage automatic automata karóra dátum funcióval. szép számlappal, bőr szíjjal, működő, jó állapotban 40x34 mm
3145881
12876
468
150000
Watches
Arany (Au) 14K Angré zsebóra, jelzett, kulccsal, javított vagy pótolt karika, d: 4,5 cm, bruttó: 54,2 g
3108172
12877
468
Watches
Emporio Armani női karóra, vízálló (50m / 5ATM), fém szíjjal, számlap: 20x10 mm. Eredeti, kissé sérült dobozában. Feltehetőleg elemcserére szorul.
3130024
12878
468
Watches
Helvetia női karóra, mechanikus, bőr szíjjal, sérült számlappal, díszdobozban, számlap d: 20 mm
3139958
12879
468
Watches
Altneu héber számos női karóra. Kvarc, bőr szíjjal, tokban, számlap d: 22mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen