12781.
468. Gelaufene Fernauktion
Uhren
90 000 HUF
Zsebóra. Dávid-csillagot ábrázoló ezüst (Ag) tokkal koráll golyós díszítéssel. Kulcsos szerkezettel felhúzó kulccsal. (kulcs sérült) ezüst lánccal, ametiszttel ékítve. Jelzett tok, Össz br 96,4 g 7,5x7,5 cm