Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162368
31451
468
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph
3085400
31452
468
Numismatik
Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. "Tisza István" bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. "HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA" (61mm) T:XF oxidáció, lekopott bronzozás, a csavar hiányzik
3166715
31453
468
Numismatik
Budahelyi Tibor (1945-) 1992. "Kalazanci Szent József / A Piarista Rend 350 éve Magyarországon" öntött bronz emlékplakett (98mm) T:UNC
3085498
31454
468
3200
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) DN "Dunaújvárosi Sütőipari Vállalat" bronz plakett (68x141mm) T:AU 3030160
31455
468
3200
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) DN "Hazafias Népfront Budapesti Bizottsága" egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU 2967901
31456
468
Numismatik
3150877
31457
468
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1985. "Radnóti" egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU
3029970
31458
468
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina
Adamo BP21
3085998
31459
468
Numismatik
3024372
31460
468
Numismatik
Csontos László (1925-2013) 1979. "Háló" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina 3164115
31461
468
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. "Medgyessy Ferenc 1881-1958 / MÉE 30. Vándorgyűlése Debrecen" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo DE19 3020575
31462
468
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. "MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára" bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. "Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding" bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs!
Adamo BP49
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen