Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

Fritz Mihály (1947-) 2008. Rudolf 1576 - 1608 - 1619 II. Mátyás - MÉE Alba Regia 2008 / Székesfejérvár veszésérül való história - Wathay Ferenc Ag és bronz emlékérem pár (33,97g/0.925/42,5mm) T:PP,UNC,AU
31499.

Fritz Mihály (1947-) 2008. "Rudolf 1576 - 1608 - 1619 II. Mátyás - MÉE Alba Regia 2008 / Székesfejérvár veszésérül való história - Wathay Ferenc" Ag és bronz emlékérem pár (33,97g/0.925/42,5mm) T:PP,UNC,AU

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Fritz Mihály (1947-) DN Pedagógus Szolgálati Emlékérem egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (42,5mm) T:AU
31500.

Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (42,5mm) T:AU

Rufpreis:
800 HUF
Fritz Mihály (1947-) DN Pedagógus Szolgálati Emlékérem egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31501.

Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

Rufpreis:
800 HUF
Fritz Mihály (1947- ) Szeged ezüstözött fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31502.

Fritz Mihály (1947- ) "Szeged" ezüstözött fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem (27g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
31503.

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (27g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos

Rufpreis:
8 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem eredeti műbőr tokban, angol és német nyelvű tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:AU (PP)
31504.

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem eredeti műbőr tokban, angol és német nyelvű tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:AU (PP)

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. 175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP
31505.

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP

Rufpreis:
800 HUF
Fülöp Zoltán (1951-2004) Esztergomi Bazilika / Esztergom-Budapesti Főegyházmegye jelzett Ag emlékérem (31,36g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31506.

Fülöp Zoltán (1951-2004) "Esztergomi Bazilika / Esztergom-Budapesti Főegyházmegye" jelzett Ag emlékérem (31,36g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat

Rufpreis:
8 000 HUF
Fűz Veronika (1951-) 1991. IV. Károly, Magyarország utolsó királya és Zita királyné / Bajai Éremgyűjtők Ag és bronz emlékérem pár, az Ag peremén SZG beütéssel (36g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)  Adamo BA7
31507.

Fűz Veronika (1951-) 1991. "IV. Károly, Magyarország utolsó királya és Zita királyné / Bajai Éremgyűjtők" Ag és bronz emlékérem pár, az Ag peremén "SZG" beütéssel (36g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo BA7

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája Ag és bronz emlékérem pár (34,75g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo ST2
31508.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és bronz emlékérem pár (34,75g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo ST2

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján emlékérem hátlapi verőtő (42,5mm)
31509.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" emlékérem hátlapi verőtő (42,5mm)

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Garamkeszi János (1936- ) 1984. Mezőtúr megyei város / 10 éves a MÉE Mezőtúri Csoportja bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo MT1
31510.

Garamkeszi János (1936- ) 1984. "Mezőtúr megyei város / 10 éves a MÉE Mezőtúri Csoportja" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo MT1

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen