Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 87

Finnország 1961. 75 éves a Postatakarékpénztár kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU Finland 1961. The Postal Savings Bank is 75 years old double-sided bronze commemorative medal (32mm) C:AU
32856.

Finnország 1961. "75 éves a Postatakarékpénztár" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU Finland 1961. "The Postal Savings Bank is 75 years old" double-sided bronze commemorative medal (32mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Franciaország 1937. Nemzetközi Kiállítás - Művészet és Technológia - Párizs / Ötvös aranyozott bronz emlékérem. Szign.: Edmond Henri Becker (32mm) T:AU ph, apró karc France 1937. Exposition Internationale - Arts et Techniques - Paris / Lorfevrerie gilt bronze commemorative medallion. Sign.: Edmond Henri Becker (32mm) C:AU edge error, small scratch
32857.

Franciaország 1937. "Nemzetközi Kiállítás - Művészet és Technológia - Párizs / Ötvös" aranyozott bronz emlékérem. Szign.: Edmond Henri Becker (32mm) T:AU ph, apró karc France 1937. "Exposition Internationale - Arts et Techniques - Paris / L'orfevrerie" gilt bronze commemorative medallion. Sign.: Edmond Henri Becker (32mm) C:AU edge error, small scratch

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Franciaország 1969. Henri Barbusse kétoldalas bronz emlékérem, peremén BRONZE anyagjelzéssel. Szign.: G. Simon (76mm) T:XF szennyeződés France 1969. Henri Barbusse double-sided bronze medallion, with BRONZE materlal mark on the edge. Sign: G. Simon (76mm) C:XF dirt
32858.

Franciaország 1969. "Henri Barbusse" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "BRONZE" anyagjelzéssel. Szign.: G. Simon (76mm) T:XF szennyeződés France 1969. "Henri Barbusse" double-sided bronze medallion, with "BRONZE" materlal mark on the edge. Sign: G. Simon (76mm) C:XF dirt

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Franciaország 1975. Nemzetközi Filatéliai Kiállítás - ARPHILA 75 - Párizs kétoldalas, sorszámozott bronz emlékérem 0755. Szign.: Renée Vautier (68mm) T:UNC,AU France 1975. Exposition Philatelique Internationale - ARPHILA 75 - Paris double-sided, numbered bronze medallion 0755. Sign: Renée Vautier (68mm) C:UNC,AU
32859.

Franciaország 1975. "Nemzetközi Filatéliai Kiállítás - ARPHILA 75 - Párizs" kétoldalas, sorszámozott bronz emlékérem "0755". Szign.: Renée Vautier (68mm) T:UNC,AU France 1975. "Exposition Philatelique Internationale - ARPHILA 75 - Paris" double-sided, numbered bronze medallion "0755". Sign: Renée Vautier (68mm) C:UNC,AU

Rufpreis:
1 800 HUF
1980. Berlin, az NSZK fővárosa - Köztársasági palota / Az IUS 13. kongresszusa kétoldalas Cu-Ni emlékérem (35mm) T:1- patina 1980. Berlin Hauptstadt der DDR - Palast der Republik / 13th Congress of the IUS - Berlin, Capital of the GDR two sided Cu-Ni commemorative medallion (35mm) C:AU patina
32860.

1980. "Berlin, az NSZK fővárosa - Köztársasági palota / Az IUS 13. kongresszusa" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (35mm) T:1- patina 1980. "Berlin Hauptstadt der DDR - Palast der Republik / 13th Congress of the IUS - Berlin, Capital of the GDR" two sided Cu-Ni commemorative medallion (35mm) C:AU patina

Rufpreis:
800 HUF
Franciaország 1990. Európai Biztonsági Tanács konferencia - Párizs bronz emlékérem (68mm) T:AU France 1990. Conférence sur la Sécurité et la Coopération en Europe - Paris bronze commemorative medallion (68mm) C:AU
32861.

Franciaország 1990. "Európai Biztonsági Tanács konferencia - Párizs" bronz emlékérem (68mm) T:AU France 1990. "Conférence sur la Sécurité et la Coopération en Europe - Paris" bronze commemorative medallion (68mm) C:AU

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Franciaország 2000. 2000 / ARCO fém emlékérem (44mm) T:XF France 2000. 2000 / ARCO metal medallion (44mm) C:XF
32862.

Franciaország 2000. "2000 / ARCO" fém emlékérem (44mm) T:XF France 2000. "2000 / ARCO" metal medallion (44mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Görögország 1995. Geologorum Conventus - Societas Carpato-Balcanica - Greece - Mente et malleo aranyozott fém emlékérem (36mm) márvány posztamensten (71x71x19mm) T:UNC Greece 1995. Geologorum Conventus - Societas Carpato-Balcanica - Greece - Mente et malleo gilt metal medallion (36mm) on marble postament (71x71x19mm) C:UNC
32863.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hollandia 1965. Dr. H.J. van Doorne bronz emlékérem tokban. Szign.: Pieter de Monchy (75mm) T:AU Netherlands 1965. Dr. H.J. van Doorne bronze commemorative medallion in case. Sign.: Pieter de Monchy (75mm) C:AU
32864.

Hollandia 1965. "Dr. H.J. van Doorne" bronz emlékérem tokban. Szign.: Pieter de Monchy (75mm) T:AU Netherlands 1965. "Dr. H.J. van Doorne" bronze commemorative medallion in case. Sign.: Pieter de Monchy (75mm) C:AU

Rufpreis:
3 000 HUF
Izrael ~1989. Jeruzsálem peremen jelzett, bronz emlékérem (70mm) T:1- Israel ~1989. Jerusalem on the edge hallmarked, numbered bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
32865.

Rufpreis:
1 200 HUF
Izrael DN Siratófal jelzett Ag plakett kő posztamensen A. Kedem jelzéssel papírdobozban (bruttó 20,60g/925/68x52mm, posztamens:21x73x30mm) T:1- a plakett elvált a posztamenstől Israel ND Wailing Wall hallmared Ag plaque on stone pedestel. Sign: A. Kedem in paper box (20,60g gross/925/68mm with pedestal) C:UNC plaque aparted from pedestal
32866.

Izrael DN "Siratófal" jelzett Ag plakett kő posztamensen "A. Kedem" jelzéssel papírdobozban (bruttó 20,60g/925/68x52mm, posztamens:21x73x30mm) T:1- a plakett elvált a posztamenstől Israel ND "Wailing Wall" hallmared Ag plaque on stone pedestel. Sign: A. Kedem in paper box (20,60g gross/925/68mm with pedestal) C:UNC plaque aparted from pedestal

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Kanada 1969. Apollo 11 - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins / Az első ember a Holdon - 1969. július 20. Al emlékérem (35mm) T:XF karc Canada 1969. Apollo 11 - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins / The first men on the Moon - July 20th 1969 Al medallion (35mm) C:XF scratched
32867.

Kanada 1969. "Apollo 11 - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins / Az első ember a Holdon - 1969. július 20." Al emlékérem (35mm) T:XF karc Canada 1969. "Apollo 11 - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins / The first men on the Moon - July 20th 1969" Al medallion (35mm) C:XF scratched

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen