Ausztria 1857. "Császári-királyi Mezőgazdasági Társaság Bécsben - Ötven éves jubileumi ünnepség 1857" kétoldalas bronz plakett. Szign.: C. Radnitzky (67mm) T:AU,XF patina
Austria 1857. "KK Landwirthschafts-Gesellschaft in Wien - Fünfzig Jahrige Jubelfeier 1857" two-sided bronze plaque. Sign.: C. Radnitzky (67mm) C:AU,XF patina
Ausztria 1861. Kétoldalas gyermekáldás alkalmából kiadott bronz emlékérem "ADINOLPHI ET LVCRETIAE - FILIVS / HENRICVS LVDOVICVS CAROLVS MARIA HECTOR VINCENTIVS LVCCHESIVS PALLIVS RVFVS NATVS BRVNSEE IN STYRIA XIV. KAL. SEPTEMBRIS. MDCCCLXI LVSTRALI E FONTE SVSECPTVS AB HENRICO ET LVDOVICA BORBONIIS" (58mm) T:XF patina, ph.
Ausztria 1873. "Bécsi Világkiállítás / Az érdem jeléül" bronz emlékérem. "FRANZ JOSEPH I. KAISER VON OESTERREICH, KOENIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN / WELTAUSSTELLUNG 1873 WIEN - DEM VERDIENSTE" Szign.: Joseph Tautenhayn / Karl Schwenzer (67mm) T:XF karc, kis ph, ü. /
Austria 1873. "The Vienna World Exhibition / Merit" commemorative bronze medallion. Sign.: Joseph Tautenhayn / Karl Schwenzer (67mm) C:XF scratch, small edge error, ding
Ausztria 2000. "Bécsi Nemzetközi Postai Bélyegző Kiállítás" bronz emlékérem, ráerősítve egy Ausztria 2000. 20Sch Al-bronz "Osztrák bélyegek" forgalmi emlékpénzzel, eredeti tokban (60mm) T:AU
Austria 2000. "Vienna International Postage Stamp Exhibition" doubl-sided bronze medallion, affixed with an Austria 2000. 20 Schilling Al-bronze "Austrian Stamps" commemorative coin, in original case (60mm) C:AU
Csehszlovákia 1976. "25 éves az Energetikai Kutatóintézet - Prága / 1951-1976" bronz emlékérem (60mm) T:AU Czechoslovakia 1976. "25 let Výzkumný Ústav Energetický (25 years of the Energy Research Institute) - Praha / 1951-1976" bronze commemorative medallion (60mm) C:AU
Dél-Korea 1994. "Philakorea - Bélyeg Világkiállítás" kétoldalas, névre szóló jelzetlen Ag(?) emlékérem fa dísztokban (159,38g/60mm) T:AU (eredetileg PP) apró ph.
South Korea 1994. "Philakorea - World Stamp Exhibition" double-sided, unmarked Ag(?) commemorative medal with name in wooden case (159,38g/60mm) C:AU (originally PP) small edge errors