33089.
468. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
4 400 HUF
~1970. "KISZ- Ifjúság a szocializmusért" aranyozott, zománcozott kitüntetÅ‘ jelvény öt fokozata eredeti dÃsztokban (5xklf) + "KISZ Somogy Megyei Küldöttértekezlet" hátoldalán jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (88mm) T:UNC