1923. "I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class" gilt and silver plated bronze decoration without ribbon C:AU,XF
NMK.:355.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF durva h. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ribbon and suspension ring C:XF edge error NMK 418.
1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" kiskoronás változat, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF
Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" small crown, gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF
NMK 352b
1930. A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszterhez címzett kérvény a Háborús Emlékérem kitüntetés viselhetőségéről, I. világháborúban részt vett önkéntes tüzér részéről, kitöltve, bélyegzésekkel
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" bronz emlékérem eredeti mellszalaggal + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:AU,XF patina, kis oxidácó / Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with modern ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU,XF patina, small oxidation
1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés nem hozzá illő, modern mellszalagon T:XF
Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with modern, not matching ribbon C:XF
NMK 427.
Ispánki József (1906-1992) 1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság" bronzozott cink emlékérem fül nélkül (2x) (37mm) T:XF,VF ph.
1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:XF
Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated bronze decoration, with "BRONZ" hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF
NMK 433.
1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:AU patina / Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated bronze decoration, with "BRONZ" hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU patina
NMK 433.