Militaria

Zahl der Lose: 80

1914. A Vörös Kereszt tiszti Díszjelvénye hadidíszítménnyel zománcozott, jelzett Ag kitüntetés függőleges tűvel, jelzés a tűn, a hátlapi medalion zománcozott évszámokkal, zománcozott, ezüstözött bronz miniatűrrel (56x46mm) T:VF nagyobb javítások, zománchiba / Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour for Officers with a war decoration enamelled, hallmarked Ag decoration with vertical pin, hallmark on pin, the reverse medallion with enamelled date, with enamelled, silver plated bronze miniature (56x46mm) C:VF remarkable reparation, enamel error NMK 281.
32976.

1914. "A Vörös Kereszt tiszti Díszjelvénye hadidíszítménnyel" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés függőleges tűvel, jelzés a tűn, a hátlapi medalion zománcozott évszámokkal, zománcozott, ezüstözött bronz miniatűrrel (56x46mm) T:VF nagyobb javítások, zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour for Officers with a war decoration" enamelled, hallmarked Ag decoration with vertical pin, hallmark on pin, the reverse medallion with enamelled date, with enamelled, silver plated bronze miniature (56x46mm) C:VF remarkable reparation, enamel error NMK 281.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
32977.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis bronz háborús propaganda medál füllel, nemzetiszín szalagon (17mm) T:AU
32978.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis" bronz háborús propaganda medál füllel, nemzetiszín szalagon (17mm) T:AU

Rufpreis:
4 000 HUF
1915. 1914 1915 Pro Patria bronz lakat formájú emlékérem (28x17mm) T:AU patina
32979.

1915. "1914 1915 Pro Patria" bronz lakat formájú emlékérem (28x17mm) T:AU patina

Rufpreis:
2 000 HUF
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalagon T:AU  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with ribbon C:AU  NMK.: 295.
32980.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:AU NMK.: 295.

Rufpreis:
5 000 HUF
32981.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS hadifém emlékmedál fül nélkül (30mm) T:VF Austro-Hungarian Monarchy 1916. Memory of the World War 1914-1916 / VIRIBUS UNITIS war metal medal without ear (30mm) C:VF
32982.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS" hadifém emlékmedál fül nélkül (30mm) T:VF Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Memory of the World War 1914-1916 / VIRIBUS UNITIS" war metal medal without ear (30mm) C:VF

Rufpreis:
3 000 HUF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF ph.  Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark on the edge and without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF edge errors  NMK 306.
32983.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge and without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF edge errors NMK 306.

Rufpreis:
8 000 HUF
32984.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
~1918. Károlyi Mihály arcéképét ábrázoló hadifém kampányjelvény(?) (30x24mm) T:AU
32985.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1920. Vitézi Jelvény zománcozott bronz jelvény, ezüstözött kard rátéttel, ferde rögzítőpántokkal, gyártói jelzés nélkül, két helyre bekarcolt 1619 sorszámmal (57x38mm) T:AU laza címeres rátét / Hungary 1920. Badge of the Order of Vitéz enamelled bronze badge, with silver plated sword overlay, with oblique bands on the back, without makers mark and two etched 1619 serial numbers (57x38mm) C:AU slightly losse coat of arms overlay NMK 334.
32986.

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, ezüstözött kard rátéttel, ferde rögzítőpántokkal, gyártói jelzés nélkül, két helyre bekarcolt "1619" sorszámmal (57x38mm) T:AU laza címeres rátét / Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with silver plated sword overlay, with oblique bands on the back, without makers mark and two etched "1619" serial numbers (57x38mm) C:AU slightly losse coat of arms overlay NMK 334.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
~1920. 8db-os kitüntetés miniatűr tétel frakkláncon, közte Károly Katonai Érdemérem, Károly Bronz Vitézségi Érem, Ferenc József II. osztályú Vitézségi Érem ezüst és bronz változat, Károly Csapatkereszt, Sebesültek Érme, Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal és Nemzetvédelmi Kereszt T:AU,XF
32987.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen