Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3083920
31883
468
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - József Attila" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP apró ujjlenyomat
3083953
31884
468
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Rendszerváltók - Antall József és Göncz Árpád" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP patina
3129158
31885
468
Numismatik
DN "A legértékesebb magyar érmék - I. Lipót tízszeres aranydukátjának replikája" aranyozott Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP 3129159
31886
468
Numismatik
DN "A legértékesebb magyar érmék - Károly Róbert aranyforintjának replikája" aranyozott Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP
3142587
31887
468
Numismatik
DN "A legértékesebb magyar érmék - I. Lipót tízszeres aranydukátjának replikája" aranyozott Cu emlékérem, "R" jelzéssel kapszulában (40mm) T:PP
2989369
31888
468
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Az utolsó körmöcbányai veret 1920-1926" jelzett Ag emlékérem nem hozzá illő tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP patina
3132437
31889
468
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Rákóczi szabadságharc ezüstforint 1703-1711" Ag emlékérem kapszulában (10,37g/0.999/35mm) T:PP 3132446
31890
468
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Honfoglalás Milleniumi emlékpénz 896-1896" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP 3132439
31891
468
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - A Tanácsköztársaság próbaveret pénze 1919. III. 21." Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:PP 3132450
31892
468
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Szent István és az első magyar pénz 997-1038" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos 3132443
31893
468
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Az első magyar feliratú pénz 1848-1849" Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos 3132445
31894
468
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Az első magyar feliratú pénz 1848-1849" Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen