Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969643
31764
468
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2951194
31765
468
Numismatik
HPII 2702. 3161544
31766
468
Numismatik
~1920-1940. 10db-os sport díjéremtétel, mindegyik mellszalagon (némelyik viseltes állapotú) T:AU-VF 3145805
31767
468
Numismatik
1922. "Újságíró Nap 1922.IX/7." bronz birkózó emlékérem (52x37mm) T:AU 2912197
31768
468
Numismatik
3142783
31769
468
3400
Numismatik
~1930-1940. 8db-os sport jelvény, díj- és emlékérem tétel, közte: "Ferencz Városi Torna Club", "MAC - Magyar Athletikai Club 1875", "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek", "Református Gimnázium Bocskay Sportkör" T:XF néhány darabon patina 3026579
31770
468
Numismatik
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
3012989
31771
468
Numismatik
2943043
31772
468
3200
Numismatik
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
3027673
31773
468
Numismatik
1934. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina
3133300
31774
468
Numismatik
1934. "Szombathelyi Kerékpáros Egylet 40 éves jubileumi érme" bronz emlékérem "Hawel BP" gyártói jelzéssel (41mm) T:XF lakknyom 2280824
31775
468
Numismatik
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen