https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph
31451.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. Tisza István bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA (61mm) T:XF oxidáció, lekopott bronzozás, a csavar hiányzik
31452.

Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. "Tisza István" bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. "HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA" (61mm) T:XF oxidáció, lekopott bronzozás, a csavar hiányzik

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Budahelyi Tibor (1945-) 1992. Kalazanci Szent József / A Piarista Rend 350 éve Magyarországon öntött bronz emlékplakett (98mm) T:UNC
31453.

Budahelyi Tibor (1945-) 1992. "Kalazanci Szent József / A Piarista Rend 350 éve Magyarországon" öntött bronz emlékplakett (98mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Búza Barna (1910-2010) DN Dunaújvárosi Sütőipari Vállalat bronz plakett (68x141mm) T:AU
31454.

Búza Barna (1910-2010) DN "Dunaújvárosi Sütőipari Vállalat" bronz plakett (68x141mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
1
Búza Barna (1910-2010) DN Hazafias Népfront Budapesti Bizottsága egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU
31455.

Búza Barna (1910-2010) DN "Hazafias Népfront Budapesti Bizottsága" egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
1
Cséri Lajos (1928-2020) 1974. Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása - Tanért kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU
31456.

Cséri Lajos (1928-2020) 1974. "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása - Tanért" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1985. Radnóti egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU
31457.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1985. "Radnóti" egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21
31458.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:UNC
31459.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Csontos László (1925-2013) 1979. Háló egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina
31460.

Csontos László (1925-2013) 1979. "Háló" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
1
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. Medgyessy Ferenc 1881-1958 / MÉE 30. Vándorgyűlése Debrecen kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU  Adamo DE19
31461.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. "Medgyessy Ferenc 1881-1958 / MÉE 30. Vándorgyűlése Debrecen" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo DE19

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs!  Adamo BP49
31462.

Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. "MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára" bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. "Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding" bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs! Adamo BP49

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse