https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gläser Zahl der Lose: 301
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3159541
12124
468
0
85000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Émile Gallé (1846-1904) Üveg díszváza, plasztikus szőlőmintával, savmart, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3078602
12125
468
0
60000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Német üveg váza a Német-Római Birodalom emlékére. Nagy méretű, kézzel festett, szakított, hutaüveg váza. rajta felirat "1618 Das heilige Römisch Teutsche Reich mit seinem Gliedern allzugleich" valamint a részes német államok címereivel és királyaival. 31 cm / German glass vase commemorating the German-Roman Empire. A large, hand-painted, cracked glass vase. it has the inscription "1618 Das heilige Römisch Teutsche Reich mit seinem Gliedern allzugleich" and the coats of arms and kings of the participating German states. 31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2937662
12126
468
0
100000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
Das Lot is nicht erreichbar
2207272
12127
468
0
46000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Takács Györgyi: Ló motívummal díszített üveg jardiniere, jelzett, hibátlan, 25×25 cm 3144475
12128
468
0
6000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
9 darab Murano figura, jelzés nélkül, közte 1-1 sérüléssel, m: 12 cm alatt
Das Lot is nicht erreichbar
2828069
12129
468
0
40000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Murano: Madár pár. Kézzel készült üveg, egyik jelzett, hibátlan állapotban, m: 15-16 cm, h: 19-20 cm, gyűjtői darab!
Das Lot is nicht erreichbar
2971865
12130
468
0
60000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzéssel, ingával, hibátlan, 57x34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2867225
12131
468
0
300000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3148889
12132
468
0
30000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Tiffany jellegű ólomüveg csillár d: 52 cm Működik, húzós kapcsolóval 3166389
12133
468
0
2200
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Kristály üveg váza, csiszolt mintával, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm 3162572
12134
468
0
30000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Pál Jenő Borsodszirák szódás, szikvizes palack jelzett csőrös fejjel 27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3162605
12135
468
0
30000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Borsodmegyei Vendéglősök, Korcsmárosok és Kávésok Rt. szikvízgyára Miskolcz feliratos szódás, szikvizes palack jelzett porcelánbetétes fejjel 27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse