Gläser Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3165464
12268
468
4200
Glass-objects
Cseh színezett asztaldísz, jelzés nélkül, kis kopással, d: 12 cm
3155180
12269
468
Glass-objects
Swarovski pingvin. Fazettált test, feketeüveg végtagokkal és szemekkel. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 7 cm
3165570
12270
468
3800
Glass-objects
D&B Glass Style design váza, jelzett, kis kopással, m: 26,5 cm
3165562
12271
468
4800
Glass-objects
Lilás színezésű felületnyomott design váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm
3165864
12272
468
3400
Glass-objects
Murano rétegelt tulipánváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm 3165531
12273
468
Glass-objects
Modernista design váza. Anyagában fekete száldíszítéssel, lehajtott peremmel, jelzett, hibátlan, d: 16 cm, m: 15 cm
3165732
12274
468
Glass-objects
Antik dugós kölnis üveg, ezüst (Ag) szerelékkel, jelzett, m: 9 cm
3166405
12275
468
Glass-objects
Dutz Collection többrétegű csőváza. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
3164402
12276
468
5500
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis pattogzással, m: 9 cm 3163104
12277
468
Glass-objects
Murano art glass levélnehezék. cca 1950, belső sárga krakléréteggel színezett tojás alakú öntött üveg. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm
3163331
12278
468
Glass-objects
Antik zöld nagyobb méretű szódásüveg, benne üvegcsővel, ütődésekkel, m: 30 cm
3163316
12279
468
Glass-objects
Roth Béni Szikvízgyára Miskolcz szódásüveg. Pattogzással, fej nélkül, m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen