Gläser Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145328
12317
468
Glass-objects
Murano parfümös üveg, jó állapotban, jelzés nélkül, m: 12 cm 3115948
12318
468
3400
Glass-objects
Kis doboznyi csillás kristály, klf méretben
3115946
12319
468
3400
Glass-objects
3115945
12320
468
3400
Glass-objects
3096223
12321
468
Glass-objects
Ezüstözött olajecet tartó, 2 dugós üveggel, sérüléssel, 26x19 cm 3096124
12322
468
Glass-objects
Antik levélnehezék, lapokra fazettált, kis sérülésekkel, d: 9,5 cm
3096122
12323
468
Glass-objects
Antik levélnehezék, szarvasmintás színezéssel, kis sérüléssel, csiszolással javítva, d: 8 cm 3145489
12324
468
Glass-objects
5 darab St. Louis konyakos pohár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 10,5 cm 3145485
12325
468
Glass-objects
5 darab Rosenthal konyakos pohár. Jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
3165262
12326
468
Glass-objects
Nagy méretű üveg hal dísz. Anyagában színezett, hibátlan 48 cm 3168314
12327
468
Glass-objects
Váza / gyertyatartó. Anyagában színezett, formába öntött, hibátlan . Anyagában színezett, 16 cm
3168315
12328
468
Glass-objects
Kosta Boda svéd kristály üveg asztali dísz, kacsa formájú, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen