Gläser Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3168318
12329
468
Glass-objects
Rízsszemes kristály üveg váza. Formába öntött, hibátlan 24 cm 3168310
12330
468
Glass-objects
Cseh kristály váza. Anyagában színezett, formába öntött, hibátlan 25 cm 3168304
12331
468
Glass-objects
Rubin vörös hutaüveg váza. Anyagában színezett, jelzett hibátlan 25 cm
2974412
12332
468
3200
Glass-objects
Csiszolt mintával díszített ólomkristály kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, d: 27,5 cm
2955295
12333
468
Glass-objects
Antik tintatartó, öntött üveg, kopással, jelzés nélkül, 7,5x7,5x3,5 cm 2934754
12334
468
3200
Glass-objects
Parádi üveg váza, kobaltkék alapon arany csíkos, jelzetlen, kis kopással, m: 11 cm
2934752
12335
468
3200
Glass-objects
2989330
12336
468
Glass-objects
Szőlős váza. Plasztikus díszítéssel, Formába préselt, hibátlan 16 cm
3149070
12337
468
Glass-objects
Kristályüveg gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
3147685
12338
468
Glass-objects
Neodymium üveg mécsestartó. Kis kopással, jelzés nélkül, d: 10 cm 3143681
12339
468
Glass-objects
2 db tejopálos üveg tál d: 20, 28 cm
3144365
12340
468
3200
Glass-objects
Kehely. Erdély, 19. sz. vége, vastag hutaüveg, csiszolt szájrésszel, m: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen