Gläser Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161977
12402
468
3200
Glass-objects
Karcag Berekfürdői kúp alakú krakléüveg asztaldísz. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 24,5 cm
3158992
12403
468
2200
Glass-objects
2 darab kéken és bordón pácolt váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 11 cm alatt 3159015
12404
468
Glass-objects
Ólomüveg stílusú halas díszítésű díszdoboz, dobozában, 10x10 cm 3158971
12405
468
Glass-objects
Murano kétrétegű kancsóváza. Hutaüveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 vm
3158974
12406
468
Glass-objects
Kristályváza, borostyán színnel pácolva, kis kopással, d: 12,5 cm, m: 16,5 cm
3158978
12407
468
Glass-objects
Üveg petróleumlámpa, kis pattanásokkal, m: 26 cm
3159284
12408
468
Glass-objects
cca 1880, Kehelypohár, zománcfestett mintával. Kopással, m: 14 cm 3159276
12409
468
3200
Glass-objects
cca 1900 Dobsinai jégbarlang emlékpohár. Hutaüveg, kis pattogzással, m: 12 cm / Circa 1900 Dobsina Ice Cave souvenir glass. Craft glass, with minor chipping, height: 12 cm 3159420
12410
468
Glass-objects
cca 19. sz. második fele, Parfümös üvegcse. Enyhén bordázott üvegtest, kék színezéssel, réz kupakkal, m: 8 cm 3159386
12411
468
Glass-objects
cca 1900, Türkizkék talpas pohár, zománcfestett virágmintával, jelzés nélkül, kis kopással, m: 14 cm 3159588
12412
468
3200
Glass-objects
Art deco öntött üveg asztaldísz. Jellegzetes art deco formavilággal, kis ütődésnyomokkal, 15x12x6 cm 3159771
12413
468
3200
Glass-objects
Antik cseh malachitüveg bonbonier, jelzés nélkül, kis kopással, 12x9x5,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen